linkedin behance facebook instagram twitter youtube logo-edx
Skip to main content

Управління проєктами в публічному секторі

Курс для публічних службовців, який допоможе розібратися, як утілювати проєкти, які принесуть максимальну користь вашому регіону чи громаді.

Курс для публічних службовців, який допоможе розібратися, як утілювати проєкти, які принесуть максимальну користь вашому регіону чи громаді.


Попри повномасштабну війну Україна продовжує розвиватися та отримувати нові можливості від країн-партнерок. Сьогодні як ніколи українським публічним акторам треба вміти залучати донорські кошти та ефективно ними розпоряджатися заради відновлення і стійкості країни.

Ми створили цей онлайн-курс, щоб допомогти обласним державним адміністраціям, муніципалітетам та агенціям регіонального розвитку підвищити компетенції їхніх спеціалістів у сфері управління проєктами.

Курс охоплює основні правила та принципи проєктного менеджменту, особливості управління проєктами в публічному секторі, а також містить цінні рекомендації та практичні поради від експертів.

Для кого цей курс

Курс розроблений для представників обласних державних адміністрацій, муніципалітетів та агенцій регіонального розвитку.

Структура курсу

Курс містить вісім навчальних відео та інтерв’ю з чинним держслужбовцем, які допоможуть публічним акторам України набути та вдосконалити знання і навички з управління проєктами, щоб ефективно впроваджувати їх у своїх громадах чи регіонах

Модуль № 1. Управління проєктом: підходи та цінність
Лекція 1. Управління проєктами та регіональний розвиток
Лекція 2. Проєкт: суть, структура та методи управління

Модуль № 2. Ініціація проєкту
Лекція 3. Статут і стейкхолдери проєкту

Модуль № 3. Планування проєкту
Лекція 4. Обсяг робіт, графік, бюджет та команда проєкту
Лекція 5. Ризики, якість та закупівлі

Модуль № 4. Виконання, моніторинг і контроль проєкту
Лекція 6. Управління змінами

Модуль № 5. Закриття проєкту
Лекція 7. Процеси завершення. Засвоєні уроки та управління знаннями

Модуль № 6. Що далі?
Лекція 8. Міжнародні гранти та програми допомоги
Лекція 9. Розбираємо на практиці: як втілює проєкти Львівщина

Зверніть увагу:

  1. Під час реєстрації вказуйте своє ім'я та прізвище правильно, оскільки саме так вони будуть зазначені у сертифікаті.
  2. Якщо з одного акаунту навчання проходять двоє або троє осіб, то сертифікат може бути згенерований лише на ім’я власника облікового запису. Тому кожен слухач має реєструватися і проходити навчання особисто.
  3. Якщо ви виявили помилки у персональних даних, їх можна виправити у налаштуваннях облікового запису.

Онлайн-курс «Управління проєктами в публічному секторі» розроблений у межах програми «Відновлення і стійкість», яка реалізується Фондом Східна Європа коштом Федерального уряду Німеччини за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Думки, викладені у цьому онлайн-курсі, необов’язково відображають позицію Фонду Східна Європа, Федерального уряду Німеччини та GIZ.

Лого

Ведучі курсу:
Мирослав Кошелюк

Мирослав Кошелюк

Кандидат психологічних наук, експерт у сфері місцевого та регіонального розвитку, автор низки наукових праць із питань стратегічного планування, розвитку міст та агломерацій, міжнародного партнерства

Наталя Старинська

Наталя Старинська

Керівниця проєктів, тренерка і консультантка з управління проєктами в компанії «Інстар», сертифікована Project Management Professional (PMI)

Вадим Табакера

Вадим Табакера

Начальник управління регіонального розвитку, заступник директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації

Enroll