Гліб Репіч
Кандидат хімічних наук
Пізнавальний онлайн-курс про РХБЯ-загрози: радіаційну, хімічну, біологічну та ядерну. А також окрема лекція про ворожий інфотерор і вплив пропаганди.
Пізнавальний онлайн-курс про РХБЯ-загрози: радіаційну, хімічну, біологічну та ядерну. А також окрема лекція про ворожий інфотерор і вплив пропаганди.
З перших днів повномасштабного вторгнення ми чуємо ворожі погрози про застосування ядерної зброї. Радіаційною небезпекою нас залякували під час окупації Чорнобильської АЕС, а Запорізька АЕС й досі знаходиться під контролем російської армії. На жаль, хімічну зброю противник вже неодноразово застосовував на території України.
Наш ворог жорстокий, безпринципний та божевільний. Ніхто не може гарантувати на 100%, що росіяни все ж не наважаться використати свій ядерний арсенал, і що загрози так і залишаться загрозами. Тому українці мають бути готові до всього, добре розуміти небезпеку та чітко знати порядок дій при можливій РХБЯ-атаці. А також — вміти фільтрувати та аналізувати інформацію, отриману з різних джерел, аби уникнути зайвої паніки та не піддаватися на ворожу пропаганду.
Частково інформацію з цього курсу ви могли чути на шкільних уроках з ОБЖД. Адже про небезпеки, що можуть загрожувати життю, має знати кожна людина з малого віку. Але для українців знання про РХБЯ-загрози сьогодні стали як ніколи актуальними та цінними.
Тож всім, хто проживає в Україні під час війни, необхідно знати про можливу небезпеку та бути готовими до будь-якого розвитку подій. Особливо на прифронтових територіях, де російські військові вже застосовували хімічні речовини, заборонені Женевською конвенцією.
Онлайн-курс складається з вступного відео та 5 лекцій, що присвячені 5 різним видам загроз. Лекції від кандидата хімічних наук Гліба Репіча та засновниці ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем» Оксани Мороз тривають від 10 до 20 хвилин.
Короткі, інформативні та дуже корисні уроки розкажуть вам:
Онлайн-курс «РХБЯ-загрози: від А до Я» розроблено в межах «Програми цивільного захисту», що впроваджується Фондом Східна Європа у партнерстві з Hala Systems Inc. та коштом Європейського Союзу.
Кандидат хімічних наук
Засновниця ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем»