linkedin behance facebook instagram twitter youtube logo-edx
Skip to main content

Психологічна безпека дорослих і дітей під час повітряної тривоги у школі

Онлайн-курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути

Онлайн-курс допоможе дітям і вчителям підготуватися до повітряної тривоги у школі та впоратися зі стресовими ситуаціями, які можуть виникнути


Що робити, коли лунає повітряна тривога? Перейти до найближчого укриття. Якщо йдеться про школу, то освітяни мають подбати не лише про фізичну безпеку своїх учнів, а ще й про безпеку психологічну.

Разом зі Світланою Ройз, дитячою і сімейною психологинею, ми підготували курс саме для вчителів та вчительок. Він розповість, як допомогти дитині та собі подолати цю стресову ситуацію максимально безболісно.

Під час курсу ми навчимося складати алгоритм дій для переходу в укриття; змоделюємо різні стресові ситуації, які можуть виникнути; розповімо, як допомогти дитині швидко подолати панічну атаку. І наостанок – дізнаємось, як повернутися до навчання, коли повітряна тривога закінчилась.

У курсі, окрім теоретичного матеріалу, багато ігор та вправ, які допоможуть вам і вашим учням приборкати тривожність і повернутись у ресурсний стан.

Для кого цей курс:

Цей курс створено передовсім для вчителів, які працюють з учнями 1–11 класів, однак він буде корисним усім, хто працює з дітьми. Також він стане у пригоді всім батькам, хто хоче подбати про психічне здоров’я своєї дитини під час війни.

З курсу ми дізнаємось:

  • Що робити, коли пролунала сирена
  • Які реакції на стрес бувають у дітей
  • Як впоратись із панічною атакою у дитини
  • Які існують вправи для приборкання тривожності
  • Як заспокоїти себе і дитину, коли виходимо з укриття

Курс «Психологічна безпека дорослих та дітей під час повітряної тривоги у школі» розроблений у межах Програми «Безпечна школа», яка реалізується Фондом Східна Європа у співпраці з ДСНС, МОН та МВС. Також ми виказуємо подяку за підтримку своїм партнерам – «Eurasia Foundation» та «Terre des Hommes», а також – компаніям «EPAM Україна», «Baker Tilly International» та «METRO Україна».
МОН ДСНС МВС Фонд Східна Європа


Eurasia Foundation Terre des Hommes EPAM Україна


Baker Tilly International METRO Україна
Ведуча курсу

Світлана Ройз

Світлана Ройз

Дитяча, сімейна психологиня-практик із 20-річним досвідом, керівниця психологічної студії, авторка книг, освітніх проєктів і курсів з дитячої та сімейної психології для батьків, педагогів, медиків, психологів.

Enroll