Любомир Чорній
Керівник напряму з покращення бізнес-клімату Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»
Курс розроблений для представників організацій із розвитку підприємництва. Надасть практичні знання та навички для трансформації у впливових місцевих гравців.
Курс розроблений для представників організацій із розвитку підприємництва. Надасть практичні знання та навички для трансформації у впливових місцевих гравців.
Як бізнесу перевіряти ефективність роботи органів влади? Як стати впливовими гравцями, проводити адвокаційні кампанії та підтримувати ефективний діалог з органами влади та місцевого самоврядування? Як вирішувати питання провадження бізнесу онлайн? Про це та навіть більше – у курсі «На варті інтересів бізнесу». .
У 15-ти лекціях досвідчені експерти розповідають про розвиток та стратегічне планування, основи лідерства та фандрейзингу в неурядовому секторі, роль місцевих органів влади та бізнесів у місцевому економічному розвитку, ефективний діалог державного та приватного секторів, комунікації з місцевими органами влади.
Ви також дізнаєтеся про інструменти електронної демократії, які впливають на місцеві рішення і необхідні для досягнення цілей місцевого економічного розвитку, та відкриті дані для місцевої регуляторної та економічної політики й практичне впровадження прозорості та підзвітності уряду на місцевому рівні.
Керівник напряму з покращення бізнес-клімату Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»
Експертка з питань політики розвитку підприємництва, проект Технічної Допомоги EU4Business /FORBIZ, МБА, IOM (магістерка бізнес адміністрування та управління організаціями)
Експерт з менеджменту та організаційного розвитку, тренер, кандидат наук з державного управління
Експерт та автор тренінгів, курсів з фандрейзингу та управлінню грантовими проектами, розвитку мікробізнесу, бізнес-моделювання; консультант Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України
Сертифікована експертка, тренерка та аудиторка, консультантка з бухгалтерського, податкового обліку, фінансового та трудового законодавства; консультантка з організаційного розвитку та стратегічного планування
Експертка з питань політики розвитку підприємництва, тренерка та консультантка з політики регіонального розвитку, інновацій та політики розвитку МСП. Старша радниця проекту Технічної Допомоги FORBIZ|EU4Business, кандидатка економічних наук.
Координатор компоненту «Е-послуги», Програма EGAP, МБО «Фонд Східна Європа»
Експерт з аналізу державної політики, аналізу регіональної політики, участі неурядового сектору в прийнятті рішень органами влади, доктор філософії. Кандидат філософських наук.
Експертка з регуляторної політики, юридична радниця, МБО «Фонд Східна Європа».
Експертка з комунікацій та організаційного розвитку, побудови та просування політичних і соціальних проектів, консультантка з маркетингу, менеджерка зі зв‘язків з громадськістю, МБО «Фонд Східна Європа».
Сертифікований тренер з питань бюджетної грамотності, муніципального розвитку, залученості громадян до управління, експерт Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!»
Експертка з електронної демократії, швейцарсько-українська Програма EGAP – «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади», МБО «Фонд Східна Європа»
Експерт з електронних послуг та використання відкритих даних; координатор національних конкурсів інформаційно-технологічних проєктів у сфері відкритих даних,Операційний менеджер МБО «Фонд Східна Європа»
Експертка з державних закупівель, менеджерка програми інноваційних проектів Transparency International Ukraine/DOZORRO
Для отримання сертифікату по завершенню курсу ви маєте успішно опанувати всі теми та скласти фінальний тест. Будь ласка, заповніть інформацію про себе в особистому кабінеті платформи, а ми дбайливо занесемо її у ваш сертифікат.
Курс створено Фондом Східна Європа на основі тренінгової програми 2-го компоненту Школи організацій з розвитку підприємництва – «На варті інтересів бізнесу» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».