linkedin behance facebook instagram twitter youtube logo-edx
Skip to main content

На варті інтересів бізнесу

Курс розроблений для представників організацій із розвитку підприємництва. Надасть практичні знання та навички для трансформації у впливових місцевих гравців.

Курс розроблений для представників організацій із розвитку підприємництва. Надасть практичні знання та навички для трансформації у впливових місцевих гравців.


Як бізнесу перевіряти ефективність роботи органів влади? Як стати впливовими гравцями, проводити адвокаційні кампанії та підтримувати ефективний діалог з органами влади та місцевого самоврядування? Як вирішувати питання провадження бізнесу онлайн? Про це та навіть більше – у курсі «На варті інтересів бізнесу». .

Кому буде цікавий?

  • місцевим організаціям із розвитку підприємництва;
  • представникам малого та середнього бізнесу, ОТГ;
  • усім зацікавленим темою моніторингу місцевої влади, економічного розвитку та спроможності організацій підтримки бізнесу.

Теми лекцій

У 15-ти лекціях досвідчені експерти розповідають про розвиток та стратегічне планування, основи лідерства та фандрейзингу в неурядовому секторі, роль місцевих органів влади та бізнесів у місцевому економічному розвитку, ефективний діалог державного та приватного секторів, комунікації з місцевими органами влади.

Ви також дізнаєтеся про інструменти електронної демократії, які впливають на місцеві рішення і необхідні для досягнення цілей місцевого економічного розвитку, та відкриті дані для місцевої регуляторної та економічної політики й практичне впровадження прозорості та підзвітності уряду на місцевому рівні.

Лектори

Любомир Чорній

Любомир Чорній

Керівник напряму з покращення бізнес-клімату Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Наталія Баландіна

Наталія Баландіна

Експертка з питань політики розвитку підприємництва, проект Технічної Допомоги EU4Business /FORBIZ, МБА, IOM (магістерка бізнес адміністрування та управління організаціями)

Олег Серняк

Олег Серняк

Експерт з менеджменту та організаційного розвитку, тренер, кандидат наук з державного управління

Олександр Бабій

Олександр Бабій

Експерт та автор тренінгів, курсів з фандрейзингу та управлінню грантовими проектами, розвитку мікробізнесу, бізнес-моделювання; консультант Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Лариса Шкурка

Лариса Шкурка

Сертифікована експертка, тренерка та аудиторка, консультантка з бухгалтерського, податкового обліку, фінансового та трудового законодавства; консультантка з організаційного розвитку та стратегічного планування

Ольга Красовська

Ольга Красовська

Експертка з питань політики розвитку підприємництва, тренерка та консультантка з політики регіонального розвитку, інновацій та політики розвитку МСП. Старша радниця проекту Технічної Допомоги FORBIZ|EU4Business, кандидатка економічних наук.

Олексій Зелів’янський

Олексій Зелів’янський

Координатор компоненту «Е-послуги», Програма EGAP, МБО «Фонд Східна Європа»

Роман Кобець

Роман Кобець

Експерт з аналізу державної політики, аналізу регіональної політики, участі неурядового сектору в прийнятті рішень органами влади, доктор філософії. Кандидат філософських наук.

Віра Недзведська

Віра Недзведська

Експертка з регуляторної політики, юридична радниця, МБО «Фонд Східна Європа».

Вікторія Гладченко

Вікторія Гладченко

Експертка з комунікацій та організаційного розвитку, побудови та просування політичних і соціальних проектів, консультантка з маркетингу, менеджерка зі зв‘язків з громадськістю, МБО «Фонд Східна Європа».

Микола Орлов

Микола Орлов

Сертифікований тренер з питань бюджетної грамотності, муніципального розвитку, залученості громадян до управління, експерт Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!»

Олександра Піденко

Олександра Піденко

Експертка з електронної демократії, швейцарсько-українська Програма EGAP – «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади», МБО «Фонд Східна Європа»

Павло Радченко

Павло Радченко

Експерт з електронних послуг та використання відкритих даних; координатор національних конкурсів інформаційно-технологічних проєктів у сфері відкритих даних,Операційний менеджер МБО «Фонд Східна Європа»

Христина Зелінська

Христина Зелінська

Експертка з державних закупівель, менеджерка програми інноваційних проектів Transparency International Ukraine/DOZORRO

Сертифікат про навчання

Для отримання сертифікату по завершенню курсу ви маєте успішно опанувати всі теми та скласти фінальний тест. Будь ласка, заповніть інформацію про себе в особистому кабінеті платформи, а ми дбайливо занесемо її у ваш сертифікат.

Курс створено Фондом Східна Європа на основі тренінгової програми 2-го компоненту Школи організацій з розвитку підприємництва – «На варті інтересів бізнесу» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Enroll